Здоров'я кісток і суглобів - комплексний підхід


Для відновлення опорно-рухового апарату важливо кардинально переглянути спосіб життя і внести зміни:

* Забезпечити організму достатню фізичну активність;

* Налагодити правильне харчування, яке надає нашому тілу всі необхідні речовини;

* Відрегулювати питний режим.

Комплексний підхід включає:

IMGP4358.jpg1. Заняття за Методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках, забезпечуючи їх харчування і водний баланс в пульпозне ядрі. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягнення) на Профілакторі Євмінова в поєднанні з м'язовим навантаженням сприятливо позначається на формуванні і підтримці м'язового корсету.

Лікування на профілакторі Євмінова дає гарантований позитивний результат.

Програма лікування є індивідуальний комплекс спеціальних вправ з урахуванням діагнозу, віку та фізичного стану. Після прийому у лікаря - вертебролога в Центрі Євмінова пацієнтові підбирається необхідна програма занять на профілакторі. Навчання вправам і рекомендації по їх виконанню проводить методист. Тривалість лікувального курсу становить від 2 місяців до року, самостійно в домашніх умовах.

 
2. Корекція харчування - ВАЖЛИВО щоб організм отримував достаточнот речовин, які відновлять і зміцнять тканини кісток, м'язів і зв'язок

Набори, надані компанією Nature, s Sunshine, об'єднують в собі необхідні компоненти для харчування Кісткової, хрящової тканин і зв'язкового апарату.
 
 
Здоровье костей   
Комплекс "Здоров'я Ваших кісток" включає:

- Остео Плюс: базовий комплексний продукт, який є джерелом кальцію, магнію, міді, цинку і бору;

- Магній Хелат: додаткове джерело магнію;

- МСМ: джерело органічної сірки.
 
 
 
 
 
Здоровье суставовКомплекс "Здоров'я Ваших суглобів" включає:

- Глюкозамін: необхідний для утворення сполучної тканини, хряща, суглобової рідини. Впливає на активність запального процесу в суглобах;

- Хондроітин: підсилює регенерацію хрящової, кісткової і сполучної тканин; стимулює синтез гіалуронової кислоти, пригнічує дію протеолітичних ферментів, що руйнують хрящ.

- МСМ: є джерелом органічної сірки; входить до складу структурних компонентів хрящової тканини і бере участь в її формуванні; забезпечує утворення колагену, сприяє еластичності шкіри і зміцненню м'язів.


Продукти підібрані таким чином, щоб в сумі вони становили необхідну кількість ключових біоелементів для поліпшення стану кісткової тканини і м'язово-зв'язкового апарату.
 
  
Детально дізнатися про продукти дієтичного харчування при захворюваннях опорно-рухового апарату, а також замовити зі знижкою можна     
ПЕРЕЙТИ за посиланням
 
 

Препарати зовнішнього застосування

1. Знеболюючий лосьон для мязів та суглобів  "Тей Фу"  https://evminov.nsp.ua/tei-fu-massage-lotion-3538.html

2. Масажный крем "Эвер Флекс" https://evminov.nsp.ua/everflex-cream-3535.html

 
 
DMCA.com Protection Status