Дитячі лікувальні програми


_MG_5835.jpgУ нормі людський хребет рівний у фронтальній (зі спини) площині і має 2 помірних вигина, якщо дивитися збоку.

Коли спостерігаються стійкі відхилення від фізіологічної норми - кажуть про викривлення хребта (сколіоз, кіфоз та ін)

Сколіоз тягне за собою зміни форми грудної клітини, що в свою чергу порушує життєву ємність легенів і роботу серця. Важкими ускладненнями, які виникають через сколіоз є грижі міжхребцевих дисків.

Своєчасна профілактика і лікування сколіозів у дітей - основне завдання дорослих.

 

Методика Євмінова спрямована на зміцнення м'язового корсету і формування правильної постави. Регулярні виконання вправ на Профілакторі Євмінова дозволяють значно зменшити ступіні патологічних викривлень і закріпити отриманий результат.

 

Лікувальний ефект після постановки діагнозу сколіоз досягається тільки за умови правильних і регулярних занять на Профілакторі. Для цього потрібно робити спеціальні вправи (комплекс підбирається індивідуально), чітко дотримуватися рекомендацій щодо дозування навантаження і кратності виконання. Враховується ступінь і локалізація місця викривлення, супутні захворювання.

 

У Центрі Євмінова розроблений новий метод діагностики сколіозу дитини - фото-комп'ютерний. Ця діагностика дозволяє з великою точністю визначити загальний стан хребта, відхилень від норми (наявність викривлень) і візуалізувати в двох проекціях.

 

Центр Євмінова розробив Програми профілактики і лікування сколіозу:

  • Лікування і профілактика сколіотичної постави;
  • Лікування і профілактика сутулості;
  • Лікування і профілактика сколіозу: грудного, поперекового, S-подібного, C-подібного;
  • Програма для профілактики і лікування сколіозу I і II ступенів.
  • Програма для профілактики і лікування сколіозу III і IV ступенів (з призначенням корегуючих вправ)
DMCA.com Protection Status