Програма «Культура хребта»


Програма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров'я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

Якщо ви хочете завжди залишатися здоровими і ніколи не відчувати дискомфорт або біль в хребті, Вам потрібно всього лише 10 - 20 хвилин на день приділяти вправам на Профілакторі Євмінова.

dasha8.jpg dasha2.jpg dasha1.jpg dasha3.jpg

Методика занять:

Два комплекси фізичних вправ, що чергуються один з одним. Вправи виконуються на Профілакторі Євмінова.

Руховий режим: щадний і тренувальний режим

Тривалість занять: 10-20 хвилин.

Кратність занять: 1-2 рази на день.

Темп і характер виконання вправ: повільний.

Тривалість курсу: щодня.

 IMGP4857.jpg  IMGP4872.jpg  IMGP4885.jpg  IMGP4926.jpg

Заняття за Методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках, забезпечуючи їх харчування і водний баланс в пульпозному ядрі. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягнення) на Профілакторі Євмінова в поєднанні з м'язовим навантаженням сприятливо позначається на формуванні м'язового корсету і красивої фігури, сприяє збереженню природного росту людини на одному рівні протягом усього життя.

Програма "Культура хребта" може бути використана також при різних формах і стадіях остеохондрозу хребта, стабілізації сколіотичної хвороби.

DMCA.com Protection Status