Автор методики


авторЄвмінов Вячеслав Володимирович - автор унікальної методики профілактики і лікування хвороб хребта, винахідник спеціального тренажера - Профілактора Євмінова,

Президент Київського Вертебрально-оздоровчого Центру,

Президент спортивного клубу «Юка» (www.yuka.kiev.ua),

перший президент федерації Академічного веслування України,

заслужений тренер України (докладніше про Човни академічні та шлюпки дивіться на сайті www.superlodki.com.ua).

 

Вячеслав Євмінов - заслужений тренер України з академічного веслування. Як і будь-яка людина великого спорту, він неодноразово стикався з проблемами хребта та іншими спортивними травмами. До створення методики, відомої зараз у всьому світі, його підштовхнула особиста біда - серйозна травма хребта і перспектива операції з результатом 50% на 50%: бути все життя прикутим до інвалідного візка, або жити повноцінним життям.

 

«Мені не допомагало нічого. Я випробував на собі практично всі можливості медицини, які сьогодні пропонуються для лікування хвороб хребта. Від запропонованої операції з результатом 50% на 50% відмовився. І тоді я зрозумів, що допомогти собі зможу тільки сам».

 

Прислухаючись до свого організму, обережно роблячи крок за кроком, Вячеслав Володимирович почав підбирати спеціальні вправи для м'язів хребта, які виконував лежачи, оскільки в вертикальному положенні напруга м'язів хребта призводила до здавлення диска, підвищенню внутрішньодискового тиску і зниження його висоти. Він розумів, що звичайні фізичні вправи при хворому хребті застосувати неможливо, необхідно було його розвантаження. Виникла ідея застосування похилої площини. Чергуючи рух і розвантаження хребта під різними кутами нахилу, уточнюючи дозування навантажень, аналізуючи ефективність вправ, автор ідеї підбирав різні вихідні положення, амплітуду і кількість рухів, тим самим активізував обмінні процеси і зміцнював м'язи хребта. Копітка робота над собою призвела до вдосконалення застосовуваного інструмента, що вилилося у відкриття спеціального тренажера - Профілактора Євмінова.

В результаті пошуків і боротьби за власне здоров'я, народився новий медичний метод - кінезотерапія на похилій площині, який допоміг Вячеславу Євмінову без ліків і операції назавжди позбутися від важкого захворювання хребта, повернутися до повноцінного життя, стати успішною та щасливою людиною.

 

Наразі Методика Євмінова запатентована і затверджена Міністерством охорони здоров'я України, схвалена МОЗ та Академією медичних наук України та рекомендована для використання в лікувально-профілактичних установах різного профілю, спортивних і тренувальних залах, на виробництві та вдома. Вже багато років Методика Євмінова допомагає людям і отримує все більшу популярність і визнання в усьому світі.

 
Центр Євмінова працює ось уже 25 років і має філії по всьому світу!

 

Book-obl.jpgКнига Як назавжди перемогти біль у спині

Євмінов В.В. знайомить читачів з ключовими моментами розробленої ним методики, спрямованої на профілактику і лікування хвороб хребта, самостійно вдома та без ліків. Дає фізіологічне обгрунтування свого методу.

Книга призначена для широкого кола читачів. М'яка обкладинка, 120 сторінок. Книгу можна придбати в Вертебрально-оздоровчому центрі в Києві і в філіях по всій Україні.

 

DMCA.com Protection Status