Установка Профілактора


Звертаємо Вашу увагу, що в Києві (в межах Кільцевої дороги по правому берегу і межах міста по лівому берегу) доставка і установка Профілактора Євмінова включені у вартість і здійснюються майстрами-установниками в обумовлені терміни.

У разі перенесення Профілактора на іншу стіну, або переїзду на іншу адресу, Ви маєте можливість скористатися послугами майстрів за додаткову плату. Детальніше за телефоном (044) 270-70-11.

В іншому випадку Ви маєте можливість встановити Профилактор самостійно (див. технічний паспорт, який входить в пакет документів)

IMGP4728.jpg

 

Підбір місця для установки Профілактор

  1. Стіна для кріплення. Профілактор може кріпитися стаціонарно до бетонної, цегляної, або дерев'яної стіни, товщиною не менше 10 см. Для стін з гіпсокартону використовується спецкріплення (в комплект не входить).
  2. Вільний простір.

    - Ширина вправо/вліво від панелі Профілактора - по 0,5 м.

    - Довжина (по підлозі від стіни кріплення Профілактора) - від 2,25 м до 2,50 м. (Не мене довжини панелі Профілактора + 5 см.).

  1. Температура і вологість у приміщенні. Профілактор виготовлений з деревини, тому повинен знаходиться в приміщенні при температурі від +10 С до +40 С і відносній вологості не більше 60% при +25 С.

Рекомендації:

  • У зв'язку з обмеженим простором в наших квартирах дуже зручно використовувати варіант кріплення Профілактора над дверима. Під час занять панель розташовується в проході (який вільний завжди), а після занять забирається за двері праворуч або ліворуч (довжина троса - 2 метри).
  • Не рекомендується встановлювати Профилактор на балконі (навіть заскленому), в підвальних приміщеннях і в безпосередній близькості від опалювальних пристроїв.

    

Як зібрати розбірний Профилактор - зазначено в технічному паспорті (входить в пакет документів)

 

 

 

DMCA.com Protection Status